Po co się męczyć ze starymi deskami leżącymi na podwórku. Sprzedaj je NAM!

Stare drewno

Nasz skup to miejsce, które posiada w swojej ofercie, najlepszej jakości stare drewno. Tylko wykorzystanie tak oryginalnego materiału, sprawi, że pomieszczenia odmienią swój wygląd na rustykalny. Stare drewno, pełni wiele ważnych funkcji w pomieszczeniach. Ukazanie jego historii i poczucie zapachu, nada wnętrzom oryginalnego wyglądu.

Stare drewno znane jest również pod nazwą drewno z odzysku. To bardzo popularny rodzaj drewna wykorzystywany na stoły, i niestandardowe projekty w domu. Ten wspaniały i zabytkowy materiał budowlany jest pozyskiwany ze stodół i starych domów.

Jakie drewno jest najczęściej wykorzystywane?Stare drewno

Dwa najczęściej wykorzystywane rodzaje drewna to dąb i drzewa iglaste. Rodzina drzew iglastych obejmuje sosnę, jodłę i świerk. To bardzo popularne odmiany drzew, które są wykorzystywane w stylu wiejskim. Jeżeli natomiast chcesz wykorzystać stare drewno, do użytku domowego, jak podtrzymanie jakieś konstrukcji, warto wybrać jesion lub topolę, które są jednymi z najbardziej wytrzymałych rodzajów drewna.

Warto wiedzieć, że nie każdy potrafi współpracować ze starym drewnem. To praca, która wymaga odpowiednich umiejętności i jest najczęściej powierzana stolarzom. Jednak charakter tego materiału sprawił, że nowe drewno mu nie dorównuje. Szeroka oferta, jaką chcemy Państwu zaprezentować, sprawiła, że wszystkie elementy, jakie posiadamy, to oryginalnie starzejące się drewno. Szukając pomysłu na poprawienie jakości we wnętrzu, wybierz nasz produkt!

Zobacz także

© Copyright 2025